דף הבית - אבני חן
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות מינרלה אבני חן

 
 
מינרלה התפרסמה כחברה המשווקת מגוון רחב של אבנים יקרות ואבני-חן (אבנים יקרות למחצה), חרוזים, פנינים, חומרי גלם, חפצי אמנות ייחודיים משולבי אבן, וכן ציוד בתחום הצורפות.

מאז היווסדה של החברה ב-1961 על ידי רמי ועדנה כהן, היא מספקת אבני חן איכותיות המגיעות מ-6 יבשות שונות לכל רחבי העולם. החנות והמפעל שלנו נמצאים ברחוב אלנבי 53, תל אביב. אתם מוזמנים לבקר!

החברה מתגאה בתהליכי עיבוד ובגימור מדויקים ביותר, כמו גם בשירותי הערכה וייעוץ הניתנים על ידי מומחים בכל הנוגע לאבני חן ולמקורות הכרייה.
 

מוניטין של מומחים

 
כחלוצה בתחום, מינרלה מגלה מקורות חדשים לכריית אבני חן, מפתחת שימושים חדשים לאבנים, ומחדירה לשוק אבני חן חדשות.

אנשי המקצוע של החברה מעצבים צורות, חיתוכים וגימורים חדשים, תוך קביעת מגמות עיצוביות חדשות ועמידה בדרישות של תעשיית התכשיטים הדינמית והתחרותית.
 
 
 
אודות מינרלה
 
 
 
במהלך 5 העשורים האחרונים, בנתה לעצמה מינרלה מוניטין של אמינות, יושר ומומחיות – תכונות אשר סייעו לה בגיבוש יחסים ארוכי טווח עם לקוחותיה. החברה מצליחה לאורך זמן להשיג אבני חן באיכות הנדרשת ובכמות הרצויה, ובכך מאפשרת ללקוחותיה לבנות את קווי המוצרים שלהן בתחום התכשיטים, מתוך ביטחון באמינות ההספקה ובאיכות חומרי הגלם המסופקים להם.

מה הם הגורמים הנוספים שהציבו את מינרלה בחזית השוק? בסיס חזק של שותפויות בינלאומיות על מקורות כרייה, ספקים ומפיצים, שימוש בטכנולוגיה חדשנית ומגוון מוצרים מהרחבים ביותר בעולם כולו.
 

בסיס הלקוחות של מינרלה

 
לקוחותיה של החברה בשוק המקומי כוללים:

  • יצרני התכשיטים הגדולים של ישראל. חלק גדול ממוצריהם של לקוחות אלה מיוצא לאחר מכן לכל רחבי העולם ונמכר על ידי רוב קמעונאי התכשיטים הידועים בעולם.
  • מעצבי התכשיטים הטובים ביותר של ישראל.
  • הקמעונאים ורשתות חנויות התכשיטים הגדולים ביותר בישראל.

מינרלה מייצאת אבני חן ותכשיטים לעולם כולו כבר שנים רבות. במהלך הזמן, התרחב המיצוב של הבחרה בצורה ניכרת בשוק אבני החן הבינלאומי, תודות למערכות היחסים האיתנות אשר גובשו עם יצרנים וסוחרי תכשיטים חשובים בעולם. השווקים הבינלאומיים הגדולים ביותר של החברה הם אירופה, ארה"ב ואוסטרליה.

המחויבות ללקוחות


מינרלה משמשת כספקית ליצרני תכשיטים גדולים, מעצבי תכשיטים ברמת בוטיק, וקמעונאי תכשיטים בולטים בעולם כולו (ארה"ב, אירופה, אוסטרליה, אסיה ואוקייניה).

אצלנו, שביעות רצונו של הלקוח נמצאת בראש סדר העדיפויות. הלקוחות בוטחים בחברה כי הם יודעים שהיא תספק להם מוצרים ברמה גבוהה ושירותי מומחים במחירים תחרותיים ביותר. בתעשייה המוצפת במוצרים איכותיים רבים, מינרלה עומדת בציפיות הלקוחות והרבה מעבר לכך, באמצעות הענקת התמורה הטובה ביותר לכספם.

חברות בארגונים

מינרלה חברה בהתאחדות יצרני התכשיטים של ישראל ובלשכת המסחר הישראלית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלנבי 53, תל אביב | טל': 6215100 - 03 | פקס: 6200017 - 03 | דוא"ל: shop@minerala.net