דף הבית - אבני חן
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פנינים אמיתיות למכירה

 
 
מחפשים תכשיטים קלאסיים, שיהיו אופנתיים
גם בעוד שנים רבות?תכשיטי הפנינים של מינרלה הם בדיוק מה שאתם צריכים!

מה לא אמרו על פנינים? אלגנטיות, קלאסיות, מלכותיות - אלה רק כמה דרכים לתאר אותן. למרות שכבר מאות שנים בני האדם משתמשים בהן כדי להתקשט ולהתפאר, הרי שהן עדיין אופנתיות וזוכות לאהדה בכל רחבי העולם.

מינרלה (רמי ועדנה כהן) מייבאת פנינים אמיתיות טבעיות מחוות פנינים מובילות מכל העולם, כבר למעלה מ-40 שנה. לכן ההיצע שלה הינו העשיר והמגוון ביותר בישראל, במבחר ענק של גדלים, צורות ואיכויות.
 
להזמנות ולמידע נוסף אודות אבן החן הקלאסית מכולן: 6215100 - 03
 
 
 
פנינים אמיתיות - תוספת יוקרתית לכל תכשיט
 
 
 

היופי מתחיל מבפנים - מקורן של הפנינים

 
הודות להמצאת הצוללות ולציוד צלילה מתקדם, הצליחו בני האדם להגיע עד למעמקי האוקיינוסים והימים, ולמצוא את הפנינים העדינות והיפות - אוצר טבע אמיתי. התאהבות של בני האדם במשאב זה היתה מיידית. בני אצולה וממלכות התחילו להתהדר בהן, למרות שלא תמיד קל למצוא אותן, ואולי דווקא בשל סיבה זו.

הפנינים חבויות בעיקר בתוך צדפות, שם היא מתפתחת לה אט-אט ובהדרגה. בזמן תהליך זה היא מתעגלת ותופחת, עד שהיא מקבלת את הצורה המוכרת לנו. הבעיה היא שהצדפות אינן שקופות ולכן צריך לפתח כל אחת ואחת מהן כדי לבדוק אם אכן פנינה מתחבאת בתוכה. זהו תהליך שדורש זמן וסבלנות, כיוון שלא בהכרח תתגלה פנינה מבריקה ומוכנה בתוך הצדפה.
 
 
מחרוזת פנינים
 
 
 
פנינים אמיתיות
 
 
 
 
צמיד פנינים
 
 
 
מגוון סוגי פנינים
 
 
 

מסורת של שנים

 
הצבעים העדינים, הברק והמרקם החלק והנעים של הפנינים הם אלה שהופכים אותן ואת התכשיטים שבהם הן שזורות לנצחיים. אין זה מפליא שאמהות נוהגות להעביר לבנותיהן או לכלותיהן את תכשיטי הפנינה שלהן לרגל יום חתונתן כבר במשך דורות על גבי דורות, והמגמה ממשיכה לתפוס תאוצה. לכן, כיום כבר קל יותר להשיג תכשיטים כאלה, ומחירם יכול להיות סביר, למרות היוקרה שהם משדרים.
 
נשמח להתאים לכם תכשיטי פנינים המתאימים לתקציבכם ולטעמכם - צרו עמנו קשר עוד היום.
 

גלריית מוצרים עם פנינים לדוגמה:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלנבי 53, תל אביב | טל': 6215100 - 03 | פקס: 6200017 - 03 | דוא"ל: shop@minerala.net