דף הבית - אבני חן
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צוות ההנהלה - מינרלה - רמי ועדנה כהן

 
מינרלה מתהדרת בצוות מרשים הכולל מומחים לאבני חן, גמולוגים, מעבדי אבנים, מומחים למקורות אבני חן ומעצבי תכשיטים יצירתיים.
 
 

רמי כהן - מנכ"ל
הרוח היצירתית של רמי ואהבתו הגדולה לטבע הובילו אותו לעבודה עם אבני-חן המכונות אבנים יקרות למחצה. ב- 1963, כשהוא פוסע בעקבות אבותיו שעסקו בתחום ייצור התכשיטים, פתח רמי יחד עם אביו סדנה לליטוש ולשיבוץ אבני אילת.

במהלך השנים, הפך רמי למומחה וליועץ מבוקש באיכויות של אבנים, מקורות כרייה וטכניקות חיתוך. כיום, רמי הוא מומחה ברמה בינלאומית באבנים יקרות למחצה עם 49 שנות ניסיון.

 
 
 
רמי כהן
 
 
 
 

עדנה כהן
עדנה הצטרפה לעסק ב-1967. מוצאה המזרח תיכוני, היצירתיות בה ניחנה והחוש הטבעי שלה לאופנה העניקו לה עין ייחודית בכל הקשור לעיצוב בינלאומי. היא מומחית באמנות ובמדע גידול הפנינים, בחירתן והשימוש בהן ליצירת תכשיטים.

כיום, עדנה מנהלת חנות קמעונאית המציעה למגזר הפרטי תכשיטים אלגנטיים, באיכות יוצאת דופן. מבקרים המגיעים לחדר התצוגה של מינרלה בתל אביב ולחנות הקמעונאית מעריכים את המגוון ואת איכות המוצרים שעדנה בחרה להציג.

במהלך 49 השנים האחרונות, הרחיבו רמי ועדנה את עסקיהם, כך שיכללו גם עיבוד והספקה של אבנים יקרות ויקרות למחצה. הם נסעו ברחבי העולם בחיפוש אחר אבני חן ייחודיות ואיכותיות לשם שימוש בתכשיטים, לאוספים מיוחדים ולייצור.

 
 
 
עדנה כהן
 
 
 

אלון כהן - מנהל מכירות ופיתוח עסקי
אלון סיים לימודי תואר ראשון בראיית חשבון וניהול ב- 2001 , ואת התואר השני במנהל עסקים עם התמחות בפיננסים ב- 2006 .

אלון הצטרף לעסק המשפחתי ב-1998, ומאז פיתח קווי מוצרים חדשים עבור מינרלה, הציג לשוק הבינלאומי מוצרים ושירותים חדשניים, וביסס שותפויות עם בעלי מכרות, מפיצים בינלאומיים ומעצבים.

 
 
אלון כהן
 
 
 
תומר כהן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלנבי 53, תל אביב | טל': 6215100 - 03 | פקס: 6200017 - 03 | דוא"ל: shop@minerala.net