דף הבית - אבני חן
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
* אימייל:
 
  טלפון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אבן קורל

 
חברת מינרלה (רמי ועדנה כהן) משווקת מוצרי קורל (אלמוגים) עבור יצרני תכשיטים, מעצבים וחובבים, לשיבוץ בתכשיטים בעלי מראה עשיר, טבעי וייחודי. עם עשרות שנות ניסיון וקשרים עם ספקים מובילים בכל רחבי העולם, החברה הינה מקור איכותי ואמין עבור לקוחות רבים מספור, בכל רמות העיסוק בתכשיטנות, בצורפות וביצירה.
 
להזמנת אבני חן באיכות גבוהה לשיבוץ ולעיצוב,
התקשרו: 6215100- 03
 
 
 
אבן קורל
 
 
 

גלריית מוצרי קורל טבעי

 
 

מהים אל התכשיט: על אבן קורל

 
אבן קורל, למעשה, אינה אבן, כי אם שבר או חלק של אלמוג המעובד בצורות שונות, לפי הצורך. אלמוגים, כידוע, הינם אורגניזמים חיים, וכן מהווים בית גידול לצורות חיים מימיות רבות, ואף מופקדים על איכות המים והאוויר בעולם. 
 
מסיבה זאת, חשוב לרכוש קורל רק ממותגים רציניים ואמינים, אשר מקפידים על שימוש באבן קורל אשר סיים את חייו באופן טבעי ונאסף ללא גרימת נזק לסביבה. לדבר משמעות, הן עבור אלו שהסביבה יקרה לליבם והן עבור המאמינים כי אלמוג אשר נקצר באופן לא טבעי נושא אנרגיות שליליות בשל כך.

למותר לציין כי על מנת לייצר תכשיטים איכותיים, יש לעשות שימוש באבן קורל איכותי וטבעי, ולא באיכות ירודה, או כזה אשר לא טופל כהלכה. רק רכישת חומר גלם זה ממקור אמין וידוע תבטיח ביטחון מפני זיופים שונים.
 
 

חומר גלם אידיאלי לעיצוב

 
הקורל מגיע בשלל צורות וצבעים טבעיים, לרבות לבן, שחור, כחול, אדום וורוד. יש המייחסים לכל אחד מן הצבעים והסוגים שלו תכונות אנרגטיות שונות, אותן ניתן להתאים לתכשיט ולאדם עבורו הוא מיועד. כמו כן, הוא מאופיין במשקל נמוך, בקלות עיבוד ובגוונים ודוגמאות מרהיבים. בידיים מיומנות, ביכולתו לשמש ליצירת תכשיטים עוצרי נשימה.
 
 
 
מחרוזת קורל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלנבי 53, תל אביב | טל': 6215100 - 03 | פקס: 6200017 - 03 | דוא"ל: shop@minerala.net